Układy scalone IC FH8065301567400S R1LU FCBGA-1170 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: FH8065301567400S R1LU
Prod.: Intel
Opis: CPU - jednostki centralne Atom E3810 Single CR 1.46GHz FCBGA1170
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Intel
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
RoHS: Detale
Procesory mobilne
SMD/SMT
FCBGA-1170
Intela Atom
Intela Atom
Bay Trail-I
E3810
Nieosadzone
1 rdzeń
5 W
1,46 GHz
64-bitowy
512 kB
Taca
Marka: Intel
Konfiguracja procesora — maks.: -
Obsługiwana pamięć ECC: -
Parytet FSB: -
Technologia Intel Hyper-Threading: Bez technologii HT
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Typ interfejsu: GPIO, I2C, JTAG, PCI, PWM, SATA, SMB, SPI, UART, USB
Litografia - Technologia procesowa: 22 nm
Wrażliwy na wilgoć: Tak
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: -
Liczba kanałów pamięci: -
Liczba linii PCI Express: 4 pas
Liczba łączy QPI: -
Liczba portów SATA: 2 Port
Liczba wątków: 1 wątek
Liczba portów USB: 6 Portów
Robocze napięcie zasilania: -
Konfiguracje PCIe: 1x4, 2x2, 4x1
Wersja PCIe: Wersja 2.0
Rodzaj produktu: CPU - Jednostki Centralne
Seria: E3800
Ilość w opakowaniu fabrycznym: 1
Podkategoria: Wbudowane procesory i kontrolery
Nazwa handlowa: Atom
Częstotliwość turbo – maks.: 400 MHz