IC Entegre Devreler FH8065301567400S R1LU FCBGA-1170 Gömülü İşlemciler ve Kontrolörler
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Mfr. Mr. # #: FH8065301567400S R1LU
Mr.: bilgi
Tanım: CPU - Merkezi İşlem Birimleri Atom E3810 Tekli CR 1.46GHz FCBGA1170
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği Özellik Değeri
Intel
Ürün Kategorisi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
RoHS: Detaylar
Mobil İşlemciler
SMD/SMT
FCBGA-1170
Intel Atomu
Intel Atomu
Körfez Yolu-I
E3810
Gömülü Olmayan
1 Çekirdek
5 W
1,46 GHz
64 bit
512 kB
Tepsi
Marka: Intel
CPU Yapılandırması - Maks: -
Desteklenen ECC Bellek: -
FSB Paritesi: -
Intel Hyper-Threading Teknolojisi: HT Teknolojisi Olmadan
Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: VT'li
Arayüz türü: GPIO, I2C, JTAG, PCI, PWM, SATA, SMB, SPI, UART, USB
Litografi - Proses Teknolojisi: 22 deniz mili
Neme duyarlı: Evet
Desteklenen Ekran Sayısı: -
Bellek Kanalı Sayısı: -
PCI Express Hattı Sayısı: 4 şeritli
QPI Bağlantı Sayısı: -
SATA Bağlantı Noktası Sayısı: 2 Bağlantı Noktası
Konu Sayısı: 1 Konu
USB Bağlantı Noktası Sayısı: 6 Bağlantı Noktalı
Çalışma Besleme Gerilimi: -
PCIe Yapılandırmaları: 1x4, 2x2, 4x1
PCIe Revizyonu: Revizyon 2.0
Ürün tipi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Seri: E3800
Fabrika Paketi Adedi: 1
Alt kategori: Gömülü İşlemciler ve Denetleyiciler
Ticari unvan: Atom
Turbo Frekansı - Maks: 400 MHz