Układy scalone IC 96MPXE-2.1-22M36A FCLGA-3647 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: 96MPXE-2.1-22M36A
Prod.: Advantech
Opis: CPU - Jednostki centralne XEON 2.1G 22M 3647P 16C 6130T 92 C - Złoty
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Advantech
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
RoHS: Detale
Procesory serwerowe
SMD/SMT
FCLGA-3647
Intela Xeona
Intela Xeona
Skylake
6130T
Osadzony
16 rdzeń
125 W
2,1 GHz
64-bitowy
768 GB
DDR4-2666
22 MB
+ 92 C
Marka: Advantech
Obsługiwana pamięć ECC: Utrzymany
Technologia Intel Hyper-Threading: Z technologią HT
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Litografia - Technologia procesowa: 14 nm
Liczba kanałów pamięci: 6 kanałów
Liczba linii PCI Express: Pas 48
Liczba wątków: 32 Wątek
Wersja PCIe: Wersja 3.0
Rodzaj produktu: CPU - Jednostki Centralne
Ilość w opakowaniu fabrycznym: 1
Podkategoria: Wbudowane procesory i kontrolery
Częstotliwość turbo – maks.: 3,7 GHz