IC obwody zintegrowane APT60DQ60SG
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: APT60DQ60SG
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 25 µA przy 600 V
Rodzaj montażu: Powierzchnia
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 2.4 V @ 60 A
Pakiet: rurka
Zestaw: -
Pojemność @ Vr, F: -
Zestaw urządzeń dostawcy: D3PAK
Czas przywracania wstecznego (trr): 35 nS
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: Standardowy
Temperatura robocza — złącze: -55°C ~ 175°C
Opakowanie / Pudełko: TO-268-3, D³Pak (2 przewody + zakładka), TO-268AA
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 60A
Prędkość: Szybkie odzyskiwanie =< 500ns, > 200mA (Io)
Numer produktu podstawowego: APT60DQ60
opis produktu
Dioda 60A Nawierzchnia D3PAK