IC Entegre devreler MIC39151-1.65WU
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.65V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.65V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 3V @ 25mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Genişlik) Görünür Ped |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,1V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 6-UFDFN Görünür Ped |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,2V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 6-UFDFN Görünür Ped, 6-TMLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1,5V @ 25mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Genişlik) Görünür Ped |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,3V @ 10mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 6-VDFN Görünür Ped, 6-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Ters kutup |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,31V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,75V @ 750mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-220-3 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,35V @ 500mA (Tip) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-SOIC (0,154", 3,90 mm genişlik) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Aşırı Gerilim, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.8V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,1V @ 150mA, 0,1V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SOT-23-6 İnce, TSOT-23-6 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.8V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,25V @ 150mA, 0,42V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 10-VFDFN Açık Ped, 10-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |