IC Entegre devreler MCP1802T-0902I/OT
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | aşırı akım |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | aşırı akım |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 2.8V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-VFDFN Açık Ped, 8-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 3V @ 25mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Genişlik) Görünür Ped |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,5V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.25V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 2.5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,35V @ 500mA (Tip) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Aşırı Gerilim, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,35V @ 500mA (Tip) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Genişliği) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Aşırı Gerilim, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.25V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Çukurdan |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,14V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,2V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 4-VFDFN Görünür Ped, 4-TMLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |