مدارهای یکپارچه IC MCP1802T-0902I/OT
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 2.8 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 8-VFDFN، 8-MLF® |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 3 ولت @ 25 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118 اینچ عرض 3.00 میلی متر) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.24 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3.3 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.5 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.25 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.24 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 2.5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35 ولت @ 500 میلی آمپر (نوع) |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-261-4، TO-261AA |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، بیش از ولتاژ، قطب معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35 ولت @ 500 میلی آمپر (نوع) |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118، 3.00mm عرض) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، بیش از ولتاژ، قطب معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 1.25 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.14 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3.3 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.2 ولت @ 300 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 4-VFDFN، 4-TMLF® |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |