IC entegre devreler MIC49150WR-TR
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 0.9V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 0.9V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.25V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Çukurdan |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1,9V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.6V @ 500mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Genişliği) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1.3V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | SOT-89-5/6 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,5V @ 150mA, 0,5V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 10-VFDFN Açık Ped, 10-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Sıcaklık, Düşük Gerilim Kilitlemesi (UVLO) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,5V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-252-6, DPak (5 Talep + Sekme) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1,4V @ 800mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-263-4, D²Pak (3 Uç + Sekme), TO-263AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,6V @ 250mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Yük Atımı, Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite, UV POR |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,21V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.6V @ 500mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.25V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | aşırı akım |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,25V @ 150mA, 0,42V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 10-VFDFN Açık Ped, 10-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,1V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 6-WFDFN Görünür Ped, 6-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |