IC Entegre Devreler 96MPXE-2.3-16M36 FCLGA-3647 Gömülü İşlemciler ve Kontrolörler
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Mfr. Mr. # #: 96MPXE-2.3-16M36
Mr.: Advantech
Tanım: CPU - Merkezi İşlem Birimleri XEON 2.3G 16.5M 3647P 12C 5118 - Altın
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği Özellik Değeri
Advantech
Ürün Kategorisi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
RoHS: Detaylar
Sunucu İşlemcileri
SMD/SMT
FCLGA-3647
Intel Xeon
Intel Xeon
Skylake
5118
Gömülü
12 Çekirdek
105W
2,3 GHz
64 bit
768 GB
DDR4-2400
16,5 MB
+ 81 C
Marka: Advantech
Desteklenen ECC Bellek: Destekleniyor
Intel Hyper-Threading Teknolojisi: HT Teknolojisi ile
Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: VT'li
Litografi - Proses Teknolojisi: 14 deniz mili
Bellek Kanalı Sayısı: 6 Kanal
PCI Express Hattı Sayısı: 48 şeritli
Konu Sayısı: 24 Konu
PCIe Revizyonu: Revizyon 3.0
Ürün tipi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Fabrika Paketi Adedi: 1
Alt kategori: Gömülü İşlemciler ve Denetleyiciler
Turbo Frekansı - Maks: 3,2 GHz