IC geïntegreerde schakelingen MIC384-2BM-TR
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Type sensor: | Digitaal, Lokaal/Ver |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Type sensor: | Digitaal, Lokaal/Ver |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Type sensor: | Digitaal, Lokaal/Ver |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Type sensor: | Digitaal, Lokaal/Ver |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Type sensor: | Digitaal, lokaal |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Type sensor: | Digitaal, lokaal |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Type sensor: | Digitaal, lokaal |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Type sensor: | Digitaal, lokaal |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Analoog- en digitale output |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Type sensor: | Digitaal, lokaal |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 2kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 2.9mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 2kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 2.9mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 30mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 2.2mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 7mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 8.2mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10kbps |
| Huidig - Ontvangend: | 2.2mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |