IC geïntegreerde schakelingen SST39VF6402B-70-4I-EKE
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 47,1 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 62 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 8Mbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 8Mbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 32,7 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 43 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 22,8 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 30 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 12,2 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 16 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 10 μA @ 7,6 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 10 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 10 μA @ 4 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 6.8 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 64Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Door het gat |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST39 MPFTM |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 256Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 47,1 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 62 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 64Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |