IC geïntegreerde schakelingen 24LC16BT-I/SN
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 16Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST38 |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 50 nA @ 9,12 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 12 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tray |
| Reeks: | SST38 |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 1Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 7,6 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 10 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 6,61 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 8.7 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Geheugen Geheugen |
|---|---|
| Geheugengrootte: | 1Kbit |
| Productstatus: | Actief |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel® |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 10 nA @ 16,72 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 22 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.1 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 38,8 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 51 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 22,8 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 30 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 15,2 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 20 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 1 μA @ 9,9 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 13 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 7 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 9.1 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |
| Categorie: | Discrete halfgeleiderproducten Dioden Zener enkelvoudige Zenerdioden |
|---|---|
| Productstatus: | Actief |
| Stroom - omgekeerd lek @ Vr: | 5 μA @ 4 V |
| Spanning - Zener (Nom) (Vz): | 6.2 V |
| Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: | 1.2 V @ 200 mA |