Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Mfr. #: 96MPXEC-3.7-12M11T
Mfr.: Advantech
Beschrijving: CPU - centrale verwerkingseenheden XEON 3.7G 12M 1151P 6CORE E-2176G
Productomschrijving
Productkenmerk Kenmerkwaarde
Advantech
Productcategorie: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
Serverbewerkers
SMD/SMT
Fclga-1151
Intel Xeon
Intel Xeon
Koffiemeer
E-2176G
Ingebed
6 kern
80 W
3,7 GHz
met 64 bits
64 GB
DDR4-2666
DMI3
8 GT/s
12 MB
Merk: Advantech
Cpu-Maximum Configuratie -: 1 configuratie
ECC Gesteund Geheugen: Gesteund
Intel-Hyper-Threading Technology: Met HT Technologie
Intel-Virtualisatietechnologie - VT: Met VT
Lithografie - Procestechnologie: 14 NM
Het aantal Vertoningen steunde: 3 vertoning
Aantal Geheugenkanalen: 2 kanaal
Aantal PCI Express-Stegen: Steeg 16
Aantal Draden: 12 draad
PCIeconfiguraties: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
PCIerevisie: Revisie 3,0
Producttype: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
De Hoeveelheid van het fabriekspak: 1
Subcategorie: Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Turbo Maximum Frequentie -: 4,7 GHz