Układy scalone IC 96MPXEC-3.7-12M11T FCLGA-1151 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: 96MPXEC-3.7-12M11T
Prod.: Advantech
Opis: CPU - jednostki centralne XEON 3.7G 12M 1151P 6CORE E-2176G
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Advantech
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
Procesory serwerowe
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intela Xeona
Intela Xeona
Jezioro Kawowe
E-2176G
Osadzony
6 rdzeń
80 W
3,7 GHz
64-bitowy
64 GB
DDR4-2666
DMI3
8 GT/s
12 MB
Marka: Advantech
Konfiguracja procesora — maks.: 1 Konfiguracja
Obsługiwana pamięć ECC: Utrzymany
Technologia Intel Hyper-Threading: Z technologią HT
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Litografia - Technologia procesowa: 14 nm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Wyświetlacz
Liczba kanałów pamięci: 2 Kanał
Liczba linii PCI Express: 16 pas
Liczba wątków: 12 Wątek
Konfiguracje PCIe: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
Wersja PCIe: Wersja 3.0
Rodzaj produktu: CPU - Jednostki Centralne
Ilość w opakowaniu fabrycznym: 1
Podkategoria: Wbudowane procesory i kontrolery
Częstotliwość turbo – maks.: 4,7 GHz