IC Entegre Devreler 96MPXEC-3.7-12M11T FCLGA-1151 Gömülü İşlemciler ve Kontrolörler
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Mfr. Mr. # #: 96MPXEC-3.7-12M11T
Mr.: Advantech
Tanım: CPU - Merkezi İşlem Birimleri XEON 3.7G 12M 1151P 6CORE E-2176G
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği Özellik Değeri
Advantech
Ürün Kategorisi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Sunucu İşlemcileri
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intel Xeon
Intel Xeon
Kahve Gölü
E-2176G
Gömülü
6 Çekirdek
80W
3,7 GHz
64 bit
64 GB
DDR4-2666
DMI3
8 GT/sn
12MB
Marka: Advantech
CPU Yapılandırması - Maks: 1 Yapılandırma
Desteklenen ECC Bellek: Destekleniyor
Intel Hyper-Threading Teknolojisi: HT Teknolojisi ile
Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: VT'li
Litografi - Proses Teknolojisi: 14 deniz mili
Desteklenen Ekran Sayısı: 3 Ekran
Bellek Kanalı Sayısı: 2 Kanal
PCI Express Hattı Sayısı: 16 şeritli
Konu Sayısı: 12 Konu
PCIe Yapılandırmaları: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
PCIe Revizyonu: Revizyon 3.0
Ürün tipi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Fabrika Paketi Adedi: 1
Alt kategori: Gömülü İşlemciler ve Denetleyiciler
Turbo Frekansı - Maks: 4,7 GHz