IC-Geïntegreerde schakelingen 96MPI5M-2.4-3M9T1 pga-988 Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Mfr. #: 96MPI5M-2.4-3M9T1
Mfr.: Advantech
Beschrijving: CPU - Centrale verwerkingseenheden CORE 2.4G 3M 988P 2CORE I5-520M(G)
Productomschrijving
Productkenmerk Kenmerkwaarde
Advantech
Productcategorie: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
RoHS: Details
Mobiele Bewerkers
SMD/SMT
Pga-988
Intel Core i5
Intel Core i5
Arrandale
i5-520M
Ingebed
2 kern
35 W
2,4 GHz
met 64 bits
8 GB
DDR3-800/1066
DMI
2.5 GT/s
3 MB
+ 105 C
Merk: Advantech
Cpu-Maximum Configuratie -: 1 configuratie
ECC Gesteund Geheugen: Niet-gesteund
Intel-Hyper-Threading Technology: Met HT Technologie
Intel-Virtualisatietechnologie - VT: Met VT
Lithografie - Procestechnologie: 32 NM
Aantal Geheugenkanalen: 2 kanaal
Aantal PCI Express-Stegen: Steeg 16
Aantal Draden: 4 draad
PCIeconfiguraties: 1x16
PCIerevisie: Revisie 2,0
Producttype: Cpu - Centrale verwerkingseenheden
De Hoeveelheid van het fabriekspak: 1
Subcategorie: Ingebedde Bewerkers & Controlemechanismen
Turbo Maximum Frequentie -: 2.933 GHz