IC Entegre Devreler 96MPI5M-2.4-3M9T1 PGA-988 Gömülü İşlemciler ve Kontrolörler
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Mfr. Mr. # #: 96MPI5M-2.4-3M9T1
Mr.: Advantech
Tanım: CPU - Merkezi İşlem Birimleri CORE 2.4G 3M 988P 2CORE I5-520M(G)
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği Özellik Değeri
Advantech
Ürün Kategorisi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
RoHS: Detaylar
Mobil İşlemciler
SMD/SMT
PGA-988
Intel Core i5
Intel Core i5
Arrandale
i5-520M
Gömülü
2 Çekirdek
35W
2,4 GHz
64 bit
8 GB
DDR3-800/1066
DMI
2,5 GT/sn
3MB
+105°C
Marka: Advantech
CPU Yapılandırması - Maks: 1 Yapılandırma
Desteklenen ECC Bellek: Desteklenmiyor
Intel Hyper-Threading Teknolojisi: HT Teknolojisi ile
Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: VT'li
Litografi - Proses Teknolojisi: 32 deniz mili
Bellek Kanalı Sayısı: 2 Kanal
PCI Express Hattı Sayısı: 16 şeritli
Konu Sayısı: 4 Konu
PCIe Yapılandırmaları: 1x16
PCIe Revizyonu: Revizyon 2.0
Ürün tipi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Fabrika Paketi Adedi: 1
Alt kategori: Gömülü İşlemciler ve Denetleyiciler
Turbo Frekansı - Maks: 2,933 GHz