Układy scalone IC 96MPI5M-2.4-3M9T1 PGA-988 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: 96MPI5M-2.4-3M9T1
Prod.: Advantech
Opis: CPU - jednostki centralne CORE 2.4G 3M 988P 2CORE I5-520M(G)
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Advantech
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
RoHS: Detale
Procesory mobilne
SMD/SMT
PGA-988
Intel Core i5
Intel Core i5
Arrandale
i5-520M
Osadzony
2 rdzeń
35 W
2,4 GHz
64-bitowy
8 GB
DDR3-800/1066
DMI
2,5 GT/s
3 MB
+ 105 C
Marka: Advantech
Konfiguracja procesora — maks.: 1 Konfiguracja
Obsługiwana pamięć ECC: Nieobsługiwane
Technologia Intel Hyper-Threading: Z technologią HT
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Litografia - Technologia procesowa: 32 nm
Liczba kanałów pamięci: 2 Kanał
Liczba linii PCI Express: 16 pas
Liczba wątków: 4 Wątek
Konfiguracje PCIe: 1x16
Wersja PCIe: Wersja 2.0
Rodzaj produktu: CPU - Jednostki Centralne
Ilość w opakowaniu fabrycznym: 1
Podkategoria: Wbudowane procesory i kontrolery
Częstotliwość turbo – maks.: 2,933 GHz