IC geïntegreerde schakelingen CDLL0.2A40/TR
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: CDLL0.2A40/TR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 5 μA @ 40 V
Montage-type: Oppervlakte
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 500 mV @ 200 mA
Pakket: Tape & Reel (TR)
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: 50pF @ 0V, 1MHz
Verpakking van de leverancier: DO-213AA
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Schottky
Werktemperatuur - kruising: -65°C ~ 125°C
Pakket / doos: DO-213AA
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 40 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 200 mA
Versnelling: Klein signaal = < 200 mA (Io), elke snelheid
Productomschrijving
Diode 40 V 200 mA Oppervlakte DO-213AA