مدارهای یکپارچه IC CDLL0.2A40/TR
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: CDLL0.2A40/TR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 5 µA @ 40 V
نوع نصب: ارتفاع سطح
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 500 mV @ 200 mA
بسته بندی: نوار و رول (TR)
سری: -
ظرفیت @ Vr، F: 50pF @ 0V، 1MHz
بسته دستگاه تامین کننده: DO-213AA
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: شاتکی
دمای عملیاتی - اتصال: -65 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد
بسته بندی / کیس: DO-213AA
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 40 ولت
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 200 میلی آمپر
سرعت: سیگنال کوچک =< 200mA (Io)، هر سرعت
توضیحات محصول
دیود 40 V 200mA سطح نصب DO-213AA