IC geïntegreerde schakelingen APT15DQ60SG
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: APT15DQ60SG
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 25 μA @ 600 V
Montage-type: Oppervlakte
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 2.4 V @ 15 A
Pakket: Buis
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: -
Verpakking van de leverancier: D3PAK
Omgekeerde hersteltijd (trr): 21 NS
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -55°C ~ 175°C
Pakket / doos: Aan-268-3, D ³ Pak (2 Lood + Lusje), aan-268AA
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 15A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Basisproductnummer: APT15DQ60
Productomschrijving
Diode 15A op het oppervlak D3PAK