IC geïntegreerde schakelingen CDLL0.5A30/TR
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: CDLL0.5A30/TR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 10 μA @ 30 V
Montage-type: Oppervlakte
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 650 mV @ 500 ma
Pakket: Tape & Reel (TR)
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: 50pF @ 0V, 1MHz
Verpakking van de leverancier: DO-213AA
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Schottky
Werktemperatuur - kruising: -65°C ~ 125°C
Pakket / doos: DO-213AA
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 30 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 500 mA
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Productomschrijving
Diode 30 V 500mA Oppervlakte DO-213AA