مدارهای یکپارچه IC CDLL0.5A30/TR
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: CDLL0.5A30/TR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 10 µA @ 30 V
نوع نصب: ارتفاع سطح
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 650 mV @ 500 mA
بسته بندی: نوار و رول (TR)
سری: -
ظرفیت @ Vr، F: 50pF @ 0V، 1MHz
بسته دستگاه تامین کننده: DO-213AA
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: شاتکی
دمای عملیاتی - اتصال: -65 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد
بسته بندی / کیس: DO-213AA
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 30 ولت
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 500 میلی آمپر
سرعت: بازیابی سریع =< 500ns، > 200mA (Io)
توضیحات محصول
دیود 30 V 500mA سطح نصب DO-213AA