IC geïntegreerde schakelingen APT60D100SG/TR
Productdetails:
Plaats van herkomst: VS
Merknaam: Microchip Technology
Modelnummer: APT60D100SG/TR
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 50 stuks
Prijs: RFQ
Verpakking Details: ESD/Vacuum/Schaam/Dozen
Levertijd: Onmiddellijk.
Betalingscondities: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Levering vermogen: RFQ
Specificaties Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Specificaties
Specificaties
Categorie: Discrete halfgeleiderproducten Dioden Rectificatoren enkelvoudige dioden
Productstatus: Actief
Stroom - omgekeerd lek @ Vr: 250 μA @ 1000 V
Montage-type: Oppervlakte
Spanning - naar voren (Vf) (max) @ Als: 2.5 V @ 60 A
Pakket: Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel®
Reeks: -
Capaciteit @ Vr, F: -
Verpakking van de leverancier: D3PAK
Omgekeerde hersteltijd (trr): 280 ns
Mfr: Microchiptechnologie
Technologie: Standaard
Werktemperatuur - kruising: -55°C ~ 175°C
Pakket / doos: TO-268-3, D3Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Voltage - gelijkstroom omgekeerd (Vr) (max): 1000 V
Stroom - Gemiddeld gerectificeerd (Io): 60A
Versnelling: Vinnige herstel = < 500 ns, > 200 mA (Io)
Basisproductnummer: APT60D100
Productomschrijving
Diode 1000 V 60 A Oppervlakte D3PAK