مدارهای یکپارچه IC APT60D100SG/TR
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: APT60D100SG/TR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 250 μA @ 1000 V
نوع نصب: ارتفاع سطح
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 2.5 V @ 60 A
بسته بندی: نوار و رول (TR) نوار برش (CT) Digi-Reel®
سری: -
ظرفیت @ Vr، F: -
بسته دستگاه تامین کننده: D3PAK
زمان بازیابی معکوس (trr): 280 ns
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: استاندارد
دمای عملیاتی - اتصال: -55 درجه سانتی گراد ~ 175 درجه سانتی گراد
بسته بندی / کیس: TO-268-3، D³Pak (2 Lead + Tab)، TO-268AA
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 1000 V
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 60A
سرعت: بازیابی سریع =< 500ns، > 200mA (Io)
شماره محصول پایه: APT60D100
توضیحات محصول
دیود 1000 V 60A سطح نصب D3PAK