Συμπληρωματικά κυκλώματα IC 1N6622E3
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: ΗΠΑ
Μάρκα: Microchip Technology
Αριθμό μοντέλου: 1N6622E3
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 50PCS
Τιμή: RFQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: Δοκιμαστική συσκευή
Χρόνος παράδοσης: Αμέσως.
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, escrow, Paypal, Visa, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: Επικεφαλής
Προδιαγραφές Περιγραφή προϊόντων Ζητήστε ένα απόσπασμα
Προδιαγραφές
Προδιαγραφές
Κατηγορία: Διακριτά προϊόντα ημιαγωγών Διοί Διορθωτικά Μοναδικές διόδους
Κατάσταση του προϊόντος: Ενεργός
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεσμος: -
Τύπος στερέωσης: Μέσα από την τρύπα
Η τάση - προς τα εμπρός (Vf) (μέγιστη): 1.6 V @ 2 A
Πακέτο: Χύδην
Σειρά: -
Δυνατότητα @ Vr, F: -
Πακέτο συσκευής του προμηθευτή: Α, Αξιακό
Χρόνος ανάκτησης αντίστροφης (trr): 30 ns
Δρ.: Τεχνολογία μικροτσίπ
Τεχνολογία: -
Πακέτο / Κουτί: Α, Αξιακό
Σήμερα - Μέσος όρος διορθωμένος (ΙΟ): -
Ταχύτητα: Ταχεία ανάκτηση =< 500ns, > 200mA (Io)