IC Entegre devreler 1N6622E3
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: 1N6622E3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -
Montaj Tipi: Çukurdan
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 1,6 V @ 2 A
Paket: Toplu olarak
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: -
Tedarikçi Cihaz Paketi: A, Eksenel
Ters İyileşme Süresi (trr): 30 sn
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: -
Paket / Çanta: A, Eksenel
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): -
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)