IC مدارهای مجتمع JHL7440 S LMHZ Titan Ridge آی سی رابط
| Mfr. Mfr. # #: | JHL7440 S LMHZ |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | رابط کنترل ورودی/خروجی IC کنترلر اینتل JHL7440 Thunde rbolt 3 |
| زمان تولید کارخانه: | 3 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | JHL7440 S LMHZ |
|---|---|
| Mfr.: | اینتل |
| شرح: | رابط کنترل ورودی/خروجی IC کنترلر اینتل JHL7440 Thunde rbolt 3 |
| زمان تولید کارخانه: | 3 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | TMUX1136DQAR |
|---|---|
| Mfr.: | تگزاس اینسترومنتز |
| شرح: | آی سی های سوئیچ آنالوگ 3-pA جریان نشتی در حالت، 5-V، 2:1، سوئیچ آنالوگ دقیق 2 کاناله 10-USON -40 تا |
| زمان تولید کارخانه: | 8 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN8830-V/PSA |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | آی سی های اترنت گیرنده اترنت Gbit با RGMII |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN8830/PSA |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | آی سی های اترنت گیرنده اترنت Gbit با RGMII |
| زمان تولید کارخانه: | 12 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN9371-I/ZMX |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | سوئیچ صنعتی IC های اترنت 6 پورت 100BASET-T1 |
| زمان تولید کارخانه: | 19 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN8831/Q2A |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | آی سی های اترنت گیرنده اترنت Gbit با GMII/MII |
| زمان تولید کارخانه: | 13 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN9372-I/ZMX |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | سوئیچ صنعتی IC های اترنت 8 پورت 100BASET-T1 |
| زمان تولید کارخانه: | 15 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN9374-I/ZMX |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | سوئیچ صنعتی IC های اترنت 8 پورت 100BASET-T1 |
| زمان تولید کارخانه: | 15 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN9370-I/KCX |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | سوئیچ صنعتی IC های اترنت 5 پورت 100BASET-T1 |
| زمان تولید کارخانه: | 13 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN8831-V/Q2A |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | آی سی های اترنت گیرنده اترنت Gbit با GMII/MII |
| زمان تولید کارخانه: | 13 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN8841/Q2A |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | آی سی های اترنت گیرنده اترنت Gbit با پشتیبانی از IEEE 1588 v2 و GMII/MII |
| زمان تولید کارخانه: | 13 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN8770M-I/PRA |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | آی سی های اترنت 100Base-T1 32QFN با RGMII |
| زمان تولید کارخانه: | 15 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | LAN9373-I/ZMX |
|---|---|
| Mfr.: | فناوری ریزتراشه |
| شرح: | سوئیچ صنعتی IC های اترنت 8 پورت 100BASET-T1 |
| زمان تولید کارخانه: | 15 هفته |
| Mfr. Mfr. # #: | 14305R-500 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas / گفتگو |
| شرح: | آی سی های کنترل کننده و پردازشگر شبکه Neuron5000 |
| زمان تولید کارخانه: | هفته ها |
| Mfr. Mfr. # #: | 14235R-2000 |
|---|---|
| Mfr.: | Renesas / گفتگو |
| شرح: | آی سی های کنترل کننده و پردازشگر شبکه 14235R-2000 FT 5000 فرستنده و گیرنده هوشمند |
| زمان تولید کارخانه: | 48 هفته |