پردازنده های جاسازی شده ES1030QI
| رده محصولات :: | مدارهای نظارتی |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| ولتاژ منبع تغذیه - حداکثر:: | 5 V |
| بسته / کیس:: | STQFN-20 |
| حداکثر دمای عملیاتی:: | + 85 درجه سانتیگراد |
| رده محصولات :: | مدارهای نظارتی |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| ولتاژ منبع تغذیه - حداکثر:: | 5 V |
| بسته / کیس:: | STQFN-20 |
| حداکثر دمای عملیاتی:: | + 85 درجه سانتیگراد |
| جریان خروجی:: | 1 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ LDO |
| ولتاژ خروج:: | 130 میلی ولت |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| مقررات بار:: | - 1٪ |
| رده محصولات :: | مدارهای نظارتی |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| ولتاژ منبع تغذیه - حداکثر:: | 5.5 ولت |
| ولتاژ آستانه :: | 1.266 V |
| بسته / کیس:: | QFN-EP-24 |
| رده محصولات :: | سوئیچینگ کنترلرها |
|---|---|
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| فرکانس سوئیچینگ:: | 300 کیلوهرتز، 500 کیلوهرتز، 600 کیلوهرتز، 1 مگاهرتز |
| بسته / کیس:: | QFN-20 |
| چرخه وظیفه - حداکثر:: | - |
|---|---|
| جریان خروجی:: | - |
| رده محصولات :: | سوئیچینگ کنترلرها |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| چرخه وظیفه - حداکثر:: | 66.7 % |
|---|---|
| رده محصولات :: | سوئیچینگ کنترلرها |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| فرکانس سوئیچینگ:: | 250 کیلوهرتز |
| جریان خروجی:: | 2 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 1 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 600 میلی آمپر |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 3 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |
| جریان خروجی:: | 9 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |
| جریان خروجی:: | 3 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 6.6 V |
| جریان خروجی:: | 1 A |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 5.5 ولت |
| جریان خروجی:: | 4 الف |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 13.6 V |
| جریان خروجی:: | 150 میلی آمپر |
|---|---|
| رده محصولات :: | تنظیم کننده های ولتاژ سوئیچینگ |
| سبک نصب:: | SMD/SMT |
| حداقل دمای عملیاتی:: | - 40 درجه سانتیگراد |
| حداکثر ولتاژ ورودی:: | 40 ولت |