مدارهای یکپارچه IC UPS5817/TR7
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 میلی آمپر @ 20 ولت |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | ۴۵۰ میلی ولت @ ۱ آ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 میلی آمپر @ 20 ولت |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | ۴۵۰ میلی ولت @ ۱ آ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 میلی آمپر @ 20 ولت |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | ۴۵۰ میلی ولت @ ۱ آ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 400 µA @ 20 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | ۴۵۰ میلی ولت @ ۱ آ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 µA @ 400 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.6 V @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 میلی آمپر @ 40 ولت |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 580 mV @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 10 میلی آمپر @ 1000 ولت |
| نوع نصب: | شاسی، پایه گل میخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.55 V @ 940 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 150 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 875 mV @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 10 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 20 µA @ 800 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 V @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 میلی آمپر @ 40 ولت |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 550 mV @ 1 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1.5 میلی آمپر @ 45 ولت |
| نوع نصب: | کوه گل میخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 500 mV @ 5 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 µA @ 150 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 975 mV @ 2 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 100 μA @ 40 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 500 mV @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 400 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.6 V @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 250 μA @ 1000 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 2.3 V @ 15 A |