مدارهای یکپارچه IC 1N5711
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 200 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 15 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 200 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 15 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 nA @ 75 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.2 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 µA @ 40 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 540 mV @ 5 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 400 µA @ 20 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | ۴۵۰ میلی ولت @ ۱ آ |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 50 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 880 mV @ 20 mA |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 2 μA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.5 V @ 9 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 100 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 875 mV @ 4 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| دمای عملیاتی - اتصال: | -65 درجه سانتی گراد ~ 175 درجه سانتی گراد |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1 ولت @ 100 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 600 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.3 V @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 200 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 1.3 V @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 200 nA @ 50 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 410 میلی ولت @ 1 میلی آمپر |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 5 µA @ 100 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 875 mV @ 4 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 500 µA @ 40 V |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 500 mV @ 3 A |
| دسته بندی: | محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها |
|---|---|
| وضعیت محصول: | فعال |
| جریان - نشت معکوس @ Vr: | 1 µA @ 100 V |
| نوع نصب: | از طریق سوراخ |
| ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: | 875 mV @ 1 A |