Układy scalone IC 96MPI7K-3.6-8M11T FCLGA-1151 Wbudowane procesory i kontrolery
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Mfr. Prod. # #: 96MPI7K-3.6-8M11T
Prod.: Advantech
Opis: CPU - jednostki centralne CORE 3.6G 8M 1151P 4CORE I7-7700
opis produktu
Atrybut produktu Wartość atrybutu
Advantech
Kategoria produktu: CPU - Jednostki Centralne
Procesory do komputerów stacjonarnych
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intel Core i7
Intel Core i7
Jezioro Kaby
i7-7700
Osadzony
4 rdzeń
65 W
3,6 GHz
64-bitowy
64 GB
DDR3L-1333/1600, DDR4-2133/2400
DMI3
8 GT/s
8MB
+ 100 C
Marka: Advantech
Konfiguracja procesora — maks.: 1 Konfiguracja
Obsługiwana pamięć ECC: Nieobsługiwane
Technologia Intel Hyper-Threading: Z technologią HT
Technologia wirtualizacji Intel — VT: Z VT
Litografia - Technologia procesowa: 14 nm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Wyświetlacz
Liczba kanałów pamięci: 2 Kanał
Liczba linii PCI Express: 16 pas
Liczba łączy QPI: 0
Liczba wątków: 8 Wątek
Robocze napięcie zasilania: 1,35 V
Konfiguracje PCIe: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
Wersja PCIe: Wersja 3.0
Rodzaj produktu: CPU - Jednostki Centralne
Ilość w opakowaniu fabrycznym: 1
Podkategoria: Wbudowane procesory i kontrolery
Częstotliwość turbo – maks.: 4,2 GHz