IC Entegre Devreler 96MPI7K-3.6-8M11T FCLGA-1151 Gömülü İşlemciler ve Kontrolörler
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Mfr. Mr. # #: 96MPI7K-3.6-8M11T
Mr.: Advantech
Tanım: CPU - Merkezi İşlem Birimleri CORE 3.6G 8M 1151P 4CORE I7-7700
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği Özellik Değeri
Advantech
Ürün Kategorisi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Masaüstü İşlemciler
SMD/SMT
FCLGA-1151
Intel Core i7
Intel Core i7
Kaby Gölü
i7-7700
Gömülü
4 Çekirdek
65W
3,6 GHz
64 bit
64 GB
DDR3L-1333/1600, DDR4-2133/2400
DMI3
8 GT/sn
8MB
+ 100°C
Marka: Advantech
CPU Yapılandırması - Maks: 1 Yapılandırma
Desteklenen ECC Bellek: Desteklenmiyor
Intel Hyper-Threading Teknolojisi: HT Teknolojisi ile
Intel Sanallaştırma Teknolojisi - VT: VT'li
Litografi - Proses Teknolojisi: 14 deniz mili
Desteklenen Ekran Sayısı: 3 Ekran
Bellek Kanalı Sayısı: 2 Kanal
PCI Express Hattı Sayısı: 16 şeritli
QPI Bağlantı Sayısı: 0
Konu Sayısı: 8 Konu
Çalışma Besleme Gerilimi: 1,35V
PCIe Yapılandırmaları: 1x16, 2x8, 1x8 + 2x4
PCIe Revizyonu: Revizyon 3.0
Ürün tipi: CPU - Merkezi İşlem Birimleri
Fabrika Paketi Adedi: 1
Alt kategori: Gömülü İşlemciler ve Denetleyiciler
Turbo Frekansı - Maks: 4,2 GHz