IC obwody zintegrowane UPS5100/TR13
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa handlowa: Microchip Technology
Numer modelu: UPS5100/TR13
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50szt
Cena: RFQ
Szczegóły pakowania: ESD/próżnia/pianka/kartony
Czas dostawy: Natychmiast
Zasady płatności: T/T, Western Union, depozyt, Paypal, Visa, MoneyGram
Możliwość Supply: Zapytanie ofertowe
specyfikacje opis produktu Poprosić o wycenę
specyfikacje
specyfikacje
Kategoria: Dyskretne produkty półprzewodnikowe Diody Prostowniki Pojedyncze diody
Status produktu: Aktywny
Prąd — upływ wsteczny @ Vr: 200 µA przy 100 V
Rodzaj montażu: Powierzchnia
Napięcie — do przodu (Vf) (maks.) @ Jeśli: 810 mV @ 5 A
Pakiet: Taśma i rolka (TR)
Zestaw: -
Pojemność @ Vr, F: 150 pF przy 4 V, 1 MHz
Zestaw urządzeń dostawcy: Powermite
Mfr: Technologia mikroczipów
Technologia: Schottky'ego
Temperatura robocza — złącze: -55°C ~ 125°C
Opakowanie / Pudełko: DO-216AA
Napięcie — prąd stały wsteczny (Vr) (maks.): 100 V
Prąd - średni rektyfikowany (Io): 5A
Prędkość: Szybkie odzyskiwanie =< 500ns, > 200mA (Io)
Numer produktu podstawowego: UPS5100
opis produktu
Dioda 100 V 5A Nawierzchniowa instalacja Powermite