مدارهای یکپارچه IC UPS5100/TR13
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: UPS5100/TR13
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 200 µA @ 100 V
نوع نصب: ارتفاع سطح
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 810 mV @ 5 A
بسته بندی: نوار و رول (TR)
سری: -
ظرفیت @ Vr، F: 150pF @ 4V، 1MHz
بسته دستگاه تامین کننده: پاورمیت
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: شاتکی
دمای عملیاتی - اتصال: -55°C ~ 125°C
بسته بندی / کیس: DO-216AA
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 100 ولت
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 5A
سرعت: بازیابی سریع =< 500ns، > 200mA (Io)
شماره محصول پایه: UPS5100
توضیحات محصول
دیود 100 V 5A سطح نصب Powermite