Gömülü İşlemciler XC2018-70PG84B PGA
| Paket :: | PGA'lar |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | yarı iletkenler-Tümleşik Devreler - IC'ler |
| Üretici firma :: | Xilinx A.Ş. |
| Paket :: | PGA'lar |
|---|---|
| Ürün Kategorisi :: | yarı iletkenler-Tümleşik Devreler - IC'ler |
| Üretici firma :: | Xilinx A.Ş. |
| Ürün Kategorisi :: | yarı iletkenler-Tümleşik Devreler - IC'ler |
|---|---|
| Üretici firma :: | Xilinx A.Ş. |
| Ürün Kategorisi :: | yarı iletkenler-Tümleşik Devreler - IC'ler |
|---|---|
| Üretici firma :: | Xilinx A.Ş. |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | HAYIR |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | HAYIR |
| Frekans - Anahtarlama: | 200KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | Evet |
| Frekans - Anahtarlama: | 100kHz ~ 1MHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | Evet |
| Frekans - Anahtarlama: | 48.25kHz ~ 1MHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | HAYIR |
| Frekans - Anahtarlama: | 200KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | HAYIR |
| Frekans - Anahtarlama: | 550kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | HAYIR |
| Frekans - Anahtarlama: | 100kHz ~ 800kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | Evet |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz ~ 600kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | HAYIR |
| Frekans - Anahtarlama: | 200KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| kategori: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | HAYIR |
| Frekans - Anahtarlama: | 2MHZ |
| Seri Arayüzler: | I²C |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler |
|---|---|
| Paket / Çanta: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Genişlik) |
| G/Ç Sayısı: | 17 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Hafıza Hafıza |
|---|---|
| Hafıza boyutu: | 1Kbit |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | tüp |