IC Entegre devreler MIC39100-5.0WS
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | - |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 5V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,38V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,31V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,5V @ 5A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SPak-7 (7 yol + Sekme) |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,38V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.1V @ 200mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 4-UFDFN Görünür Ped |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,38V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 4-UDFN Görünür Ped, 4-TMLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,12V @ 50mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,4V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,67V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | - |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 3.3V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.35V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,3V @ 500mA, 0,3V @ 500mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Genişlik) Görünür Ped |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.35V @ 100mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | aşırı akım |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1,4V @ 800mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |