مدارهای یکپارچه IC MIC39100-5.0WS
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | - |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 5 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.38 ولت @ 300 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.31 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.5 ولت @ 5 آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SPak-7 (7 لید + Tab) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.38 ولت @ 300 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.1 ولت @ 200 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 4-UFDFN Exposur Pad |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.38 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | 4-UDFN Exposur Pad، 4-TMLF® |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.12 ولت @ 50 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.4 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.67 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | - |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| ویژگی های کنترل: | فعال کردن |
| ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت): | 3.3 ولت |
| وضعیت محصول: | فعال |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35 ولت @ 150 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از حد دما، قطبیت معکوس |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.3 ولت @ 500 میلی آمپر، 0.3 ولت @ 500 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | پد در معرض 8-TSSOP، 8-MSOP (0.118 اینچ عرض 3.00 میلی متر) |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 0.35V @ 100mA |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی / کیس: | SC-74A، SOT-753 |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان |
| دسته بندی: | رگولاتورهای ولتاژ مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) - خطی |
|---|---|
| افت ولتاژ (حداکثر): | 1.4 ولت @ 800 میلی آمپر |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی / کیس: | TO-261-4، TO-261AA |
| ویژگی های حفاظتی: | بیش از جریان، بیش از دما |