IC Entegre devreler MIC3775YMM-TR
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,2V @ 300mA, 0,2V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 6-UFDFN Görünür Ped, 6-TMLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.6V @ 500mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SC-74A, SOT-753 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,25V @ 150mA, 0,42V @ 300mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 10-VFDFN Açık Ped, 10-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SOT-23-5 İnce, TSOT-23-5 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SOT-23-5 İnce, TSOT-23-5 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,1V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | SOT-23-5 İnce, TSOT-23-5 |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.6V @ 500mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 8-VDFN Görünür Ped |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.2V @ 150mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 4-UDFN Görünür Ped, 4-TMLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0,6V @ 80mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-253-4, TO-253AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık, Ters Polarite |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1.24V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Kontrol Özellikleri: | Olanak vermek |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit): | 1V |
| Ürün Durumu: | Aktif |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 0.4V @ 1A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | 10-VFDFN Açık Ped, 10-MLF® |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1,4V @ 800mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Voltaj Regülatörleri - Doğrusal |
|---|---|
| Voltaj Düşüşü (Maks): | 1.2V @ 800mA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Çanta: | TO-261-4, TO-261AA |
| Koruma Özellikleri: | Aşırı Akım, Aşırı Sıcaklık |