IC entegre devreler MIC38C43ABM-TR
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 300kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 400kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 400kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 100kHz, 200kHz, 400kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Hayır. |
| Frekans - Anahtarlama: | 400kHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | 500KHz |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) DC DC Anahtarlama Denetleyicileri |
|---|---|
| Senkron Doğrultucu: | - Evet. |
| Frekans - Anahtarlama: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kategoriler: | Entegre devreler (IC) Güç Yönetimi (PMIC) Güç dağıtım anahtarları, yük sürücüleri |
|---|---|
| Giriş tipi: | Evirmeyen |
| Arıza Koruması: | Otomatik Geri Dönüştürme Akım Sınırı Geri Dönüştürme, Kısa devre |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Akım - Çıkış (Maks): | 100mA |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Çalışırken Değiştirilebilen Denetleyiciler |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Digi-Key'de Üretimi Durduruldu |
| Özellikler: | Otomatik tekrar dene, ısı sınırı, UVLO |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Teyp ve rulo (TR) |
| Kategoriler: | Entegre Devreler (IC'ler) Güç Yönetimi (PMIC) Çalışırken Değiştirilebilen Denetleyiciler |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Eski |
| Özellikler: | Otomatik tekrar dene, ısı sınırı, UVLO |
| Montaj Tipi: | Yüzey Montajı |
| Paket: | Toplu olarak |