مدارهای یکپارچه IC MIC38C43ABM-TR
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 300 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 400 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | - |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | - |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 400 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 100 کیلوهرتز، 200 کیلوهرتز، 400 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | نه |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 400 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | 500 کیلوهرتز |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (IC) مدیریت برق (PMIC) کنترلرهای سوئیچینگ DC DC |
|---|---|
| یکسو کننده سنکرون: | آره |
| فرکانس - سوئیچینگ: | - |
| رابط های سریال: | - |
| دمای کار: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| دسته بندی: | مدارهای یکپارچه (IC) مدیریت انرژی (PMIC) سوئیچ های توزیع برق، رانندگان بار |
|---|---|
| نوع ورودی: | غیر معکوس |
| حفاظت از خطا: | تکرار خودکار بازیابی محدودیت جریان، اتصال کوتاه |
| دمای کار: | -40 درجه سانتی گراد ~ 125 درجه سانتی گراد (TJ) |
| جریان - خروجی (حداکثر): | 100 میلی آمپر |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) Hot Swap Controllers |
|---|---|
| وضعیت محصول: | در Digi-Key متوقف شد |
| امکانات: | دوباره امتحان کنید، حد حرارتی، UVLO |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | نوار و رول (TR) |
| دسته بندی: | مدارهای مجتمع (ICs) مدیریت توان (PMIC) Hot Swap Controllers |
|---|---|
| وضعیت محصول: | از کار افتاده |
| امکانات: | دوباره امتحان کنید، حد حرارتی، UVLO |
| نوع نصب: | ارتفاع سطح |
| بسته بندی: | عمده |