IC Entegre devreler HSM8100J/TR13
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: HSM8100J/TR13
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 500 µA @ 100 V
Montaj Tipi: Yüzey Montajı
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 780mV @ 8A
Paket: Teyp ve rulo (TR)
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: -
Tedarikçi Cihaz Paketi: DO-214AB
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Schottky
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -55°C ~ 175°C
Paket / Çanta: DO-214AB, SMC
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 100V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 8A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Temel Ürün numarası: HSM8100
Ürün Açıklaması
Diyot 100 V 8A Yüzey Montu DO-214AB