IC Entegre devreler CDLL1A50
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microchip Technology
Model numarası: CDLL1A50
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 parça
Fiyat: RFQ
Ambalaj bilgileri: ESD/Vakum/Köpük/Karton
Teslim süresi: Hemen
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, emanet, Paypal, Visa, MoneyGram
Yetenek temini: RFQ
Teknik Özellikler Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Teknik Özellikler
Teknik Özellikler
Kategoriler: Ayrık Yarı İletken Ürünler Diyotlar Doğrultucular Tek Diyotlar
Ürün Durumu: Aktif
Akım - Ters Kaçak @ Vr: 100 µA @ 50 V
Montaj Tipi: Yüzey Montajı
Voltaj - İleri (Vf) (Maks) @ If: 600mV @ 1A
Paket: Toplu olarak
Seriler: -
Kapasitans @ Vr, F: 0,9pF @ 5V, 1MHz
Tedarikçi Cihaz Paketi: DO-213AB
Mfr: Mikroçip Teknolojisi
Teknoloji: Schottky
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: -
Paket / Çanta: DO-213AB, MELF
Voltaj - DC Ters (Vr) (Maks): 50V
Güncel - Düzeltilmiş Ortalama (Io): 1 A
Hız: Hızlı Kurtarma =< 500ns, > 200mA (Io)
Temel Ürün numarası: CDLL1A50
Ürün Açıklaması
Diyot 50 V 1A Yüzey Montu DO-213AB