مدارهای یکپارچه IC CDLL1A50
جزئیات محصول:
محل منبع: ایالات متحده
نام تجاری: Microchip Technology
شماره مدل: CDLL1A50
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 50 عدد
قیمت: RFQ
جزئیات بسته بندی: ESD / وکیوم / فوم / کارتن
زمان تحویل: بلافاصله. مستقیما
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، escrow، Paypal، Visa، MoneyGram
قابلیت ارائه: RFQ
مشخصات توضیحات محصول درخواست نقل قول
مشخصات
مشخصات
دسته بندی: محصولات نیمه هادی گسسته دیودها یکسو کننده ها تک دیودها
وضعیت محصول: فعال
جریان - نشت معکوس @ Vr: 100 µA @ 50 V
نوع نصب: ارتفاع سطح
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر: 600 mV @ 1 A
بسته بندی: عمده
سری: -
ظرفیت @ Vr، F: 0.9pF @ 5V، 1MHz
بسته دستگاه تامین کننده: DO-213AB
مفر: فناوری ریزتراشه
تکنولوژی: شاتکی
دمای عملیاتی - اتصال: -
بسته بندی / کیس: DO-213AB، MELF
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر): 50 ولت
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io): 1A
سرعت: بازیابی سریع =< 500ns، > 200mA (Io)
شماره محصول پایه: CDLL1A50
توضیحات محصول
دیود 50 V 1A سطح نصب DO-213AB