IC-geïntegreerde schakelingen ATTINY804-SSNR SOIC-14 microcontrollers - MCU
| Mfr. #: | ATTINY804-SSNR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 8KB, SOIC14, Ind 105C, groen, T&R |
| Fabrieksproductietijd: | 66 Weken |
| Mfr. #: | ATTINY804-SSNR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 8KB, SOIC14, Ind 105C, groen, T&R |
| Fabrieksproductietijd: | 66 Weken |
| Mfr. #: | PIC18F26Q43-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 64KB Flash, 4KB RAM, 1KB EEPROM, 12b ADC2, 5b DAC, Comp, PWM, CCP, CWG, |
| Fabrieksproductietijd: | 50 weken |
| Mfr. #: | PIC16F17146-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 28KB Flash, 512B RAM, 128B EEPROM, 12b Diff. ADCC, 1xOP-AMP, 2x16-bit d |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | ATTINY3226-SF |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 32KB, SOIC20, Ind 125C, groen |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | ATTINY424-SSFR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 4KB, SOIC14, Ind 125C, groen, T&R |
| Fabrieksproductietijd: | 61 weken |
| Mfr. #: | PIC16F15224-E/SL |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 7KB Flash, 512B RAM, 10b ADC, 2x PWM, 2x CCP, HLT, WDT, PPS, EUSART, SP |
| Fabrieksproductietijd: | 43 weken |
| Mfr. #: | PIC18F25Q43-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 32KB Flash, 2KB RAM, 1KB EEPROM, 12b ADC2, 5b DAC, Comp, PWM, CCP, CWG, |
| Verschepend Alarm: | Dit product kan extra documentatie vereisen om van de Verenigde Staten uit te voeren. |
| Fabrieksproductietijd: | 19 Weken |
| Mfr. #: | STM32G030J6M6 |
|---|---|
| Mfr.: | STMicroelectronics |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU Mainstream Value Line Arm Cortex-M0+ MCU 32 Kbyte Flash 8 Kbyte RAM, 64 M |
| Fabrieksproductietijd: | 16 Weken |
| Mfr. #: | ATTINY824-SSF |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 8KB, SOIC14, Ind 125C, groen |
| Fabrieksproductietijd: | 54 weken |
| Mfr. #: | PIC18F16Q41-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU Op Amp, 64KB Flash, 4K RAM, 512 EEPROM, 12b ADCC, 8b DAC, DMA, 16-bit P |
| Fabrieksproductietijd: | 43 weken |
| Mfr. #: | PIC18F06Q41-E/SL |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU Op Amp, 64KB Flash, 4K RAM, 512 EEPROM, 12b ADCC, 8b DAC, DMA, 16-bit P |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | PIC16LF1824-I/SL |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 7KB Flash 256B RAM 32 MHz Int Osc Core |
| Fabrieksproductietijd: | 74 weken |
| Mfr. #: | PIC16LF1829-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 14KB FL 1KBRAM 32MHz 12I/0 verbeterde XLP |
| Fabrieksproductietijd: | 71 weken |
| Mfr. #: | PIC18F24K22T-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 16KB Flash 768B RAM 8b FamilynanoWatt |
| Fabrieksproductietijd: | 51 weken |
| Mfr. #: | Attiny84a-SSUR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 20MHz Ind. Grade |
| Fabrieksproductietijd: | 75 Weken |