IC-PIC18F24K20-E/SO soic-28 Microcontrollers Van geïntegreerde schakelingen - MCU
| Mfr. #: | PIC18F24K20-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 16KB Flash 768B RAM 25 I/O 8B |
| Fabrieksproductietijd: | 37 Weken |
| Mfr. #: | PIC18F24K20-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 16KB Flash 768B RAM 25 I/O 8B |
| Fabrieksproductietijd: | 37 Weken |
| Mfr. #: | PIC18F1320-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 8KB 256 RAM 16 I/O |
| Fabrieksproductietijd: | 51 weken |
| Mfr. #: | ATTINY814-SSN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 8KB, SOIC14, Ind 105C, groen, buis |
| Fabrieksproductietijd: | 57 Weken |
| Mfr. #: | Attiny414-SSNR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 105C groen 20MHz SOI C14 T&R |
| Fabrieksproductietijd: | 52 weken |
| Mfr. #: | PIC16F628A-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 3.5KB 224 RAM 16 I/O |
| Fabrieksproductietijd: | 49 Weken |
| Mfr. #: | ATTINY412-SSFR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 4KB, SOIC8, Ind 125C, groen, T&R |
| Fabrieksproductietijd: | 64 weken |
| Mfr. #: | PIC16F688-I/SL |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 7KB 256 RAM 12 I/O |
| Fabrieksproductietijd: | 72 weken |
| Mfr. #: | PIC16F648A-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 7KB 256 RAM 16 I/O |
| Fabrieksproductietijd: | 59 Weken |
| Mfr. #: | PIC12F675T-I/SN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 1.75KB 64 RAM 6 I/O Ind Temp SOIC8 |
| Fabrieksproductietijd: | 53 weken |
| Mfr. #: | CY8C4013SXI-400 |
|---|---|
| Mfr.: | Infineon Technologies |
| Beschrijving: | ARM-microcontrollers - MCU 8KB Flash 2KB SRAM PSoC 4 |
| Fabrieksproductietijd: | 39 Weken |
| Mfr. #: | PIC16F1847T-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 14K FL 1KB RAM 32MHz 16I/0 Enhance Mid |
| Fabrieksproductietijd: | 61 weken |
| Mfr. #: | PIC16F1705-I/SL |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bits microcontrollers - MCU 8K Word Flash 1024B RAM, 10-bits ADC |
| Fabrieksproductietijd: | 77 Weken |
| Mfr. #: | PIC16F1782-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 3.5KB Fl 256B R 256B 12bit ADC 8bit DAC |
| Fabrieksproductietijd: | 55 Weken |
| Mfr. #: | Attiny404-SSNR |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 4KB, SOIC14, Ind 105C, groen, T&R |
| Fabrieksproductietijd: | 52 weken |
| Mfr. #: | PIC12F1571T-I/SN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 16-bit PWM 128 RAM 1.75KB comparator |
| Fabrieksproductietijd: | 54 weken |