IC-attiny84a-SSU soic-14 Microcontrollers Van geïntegreerde schakelingen - MCU
| Mfr. #: | Attiny84a-SSU |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 20MHz Ind. Grade |
| Fabrieksproductietijd: | 55 Weken |
| Mfr. #: | Attiny84a-SSU |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 20MHz Ind. Grade |
| Fabrieksproductietijd: | 55 Weken |
| Mfr. #: | PIC12F508-I/SN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit Microcontrollers - MCU 1 KB 25 RAM 6 I/O Ind Temp SOIC8 |
| Fabrieksproductietijd: | 81 weken |
| Mfr. #: | PIC12F1571-I/SN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 16-bit PWM 128 RAM 1.75KB comparator |
| Fabrieksproductietijd: | 84 weken |
| Mfr. #: | PIC12F1501T-I/SN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 1.75KB FL 64BR 6 I/O CLC NCO 10-bit ADC |
| Fabrieksproductietijd: | 80 weken |
| Mfr. #: | ATTINY412-SSN |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 20MHz, 4KB, SOIC8, Ind 105C, groen, buis |
| Fabrieksproductietijd: | 52 weken |
| Mfr. #: | ATTINY841-SSU |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU AVR 8K FLASH EE |
| Fabrieksproductietijd: | Weken |
| Mfr. #: | PIC18F26K83-E/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 12-BIT ADC2 64KB Flash, 2KB RAM |
| Fabrieksproductietijd: | 52 weken |
| Mfr. #: | EFM8BB10F8G-A-SOIC16R |
|---|---|
| Mfr.: | Siliciumlaboratoria |
| Beschrijving: | 8-bit microcontrollers - MCU 8051 25 MHz 8 kB flash 0,5 kB RAM 8-bit Busy Bee MCU |
| Fabrieksproductietijd: | 6 weken |
| Mfr. #: | DSPIC33FJ128GP802-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessors en controllers - DSP, DSC 16B DSC 28LD128KB DMA 40MIPS |
| Fabrieksproductietijd: | 73 weken |
| Mfr. #: | dsPIC33EP256GP502-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessors en controllers - DSP, DSC 16B 256KB FL 32KBR 60MHz 28P OpAmps |
| Fabrieksproductietijd: | 47 Weken |
| Mfr. #: | DSPIC33FJ16GS402-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessors en controllers - DSP, DSC 16B MCU/DSP 40MIPS 16 KB FLASH SMPS |
| Fabrieksproductietijd: | 38 Weken |
| Mfr. #: | dsPIC33FJ16GS402-50I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessors en controllers - DSP, DSC 16B MCU/DSP 50MIPS 16KB FL SMPS |
| Fabrieksproductietijd: | 15 weken |
| Mfr. #: | DSPIC30F4012-30I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessors en controllers - DSP, DSC 16 Bit MCU/DSP 28LD 30M 48KB FL |
| Fabrieksproductietijd: | 79 Weken |
| Mfr. #: | dsPIC33EP32GS202-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessoren en controllers - DSP, DSC 16Bit DSC 32KB Flash 70MIPS voor power aps |
| Fabrieksproductietijd: | 45 Weken |
| Mfr. #: | dsPIC33FJ32MC302-I/SO |
|---|---|
| Mfr.: | Microchiptechnologie |
| Beschrijving: | Digitale signaalprocessors en controllers - DSP, DSC 16B DSC 28LD32KB DMA 40MIPS |
| Fabrieksproductietijd: | 48 Weken |