IC geïntegreerde schakelingen QT510-ISG
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Wiel |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 3 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Wiel |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 3 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Knopen |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 2 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Knopen |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 4 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Wiel |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 3 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Knopen |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 4 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | SCHUIF |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 2 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Knikker |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 1 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | SCHUIF |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 2 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Knopen |
| Productstatus: | Actief |
| Aantal Input: | 8 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Knopen |
| Productstatus: | Actief |
| Aantal Input: | 8 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Interface Sensor, capacitive touch |
|---|---|
| Type: | Knopen |
| Productstatus: | Verouderd |
| Aantal Input: | 4 |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 4.625V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 3.08V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 4.37V, 4.62V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 3.075V |
| Montage-type: | Oppervlakte |