IC geïntegreerde schakelingen TC1232COE713
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Hoge/Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 4.37V, 4.62V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Hoge/Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 4.37V, 4.62V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Hoge/Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 4.37V, 4.62V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Toezichthouders |
|---|---|
| Herstellen: | Actieve Hoge/Actieve Laag |
| Productstatus: | Actief |
| Voltage - Drempel: | 4.37V, 4.62V |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | 100EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | 10EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Grote hoeveelheid |
| Reeks: | 100EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Grote hoeveelheid |
| Reeks: | 10EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | 100EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | 10EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Grote hoeveelheid |
| Reeks: | 100EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Afgesloten bij Digi-Key |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Grote hoeveelheid |
| Reeks: | 10EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | 100EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Tape & Reel (TR) |
| Reeks: | 10EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | 100EL |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Logisch. Buffers, drivers, ontvangers, transceivers |
|---|---|
| Productstatus: | Verouderd |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Pakket: | Buis |
| Reeks: | 10EL |