IC geïntegreerde schakelingen ATA5743P3-TGQY 19
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 7.5mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 7.5mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 7.8mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 7.5mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 7.5mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | RF en draadloos RF-ontvangers |
|---|---|
| (Maximum) datasnelheid: | 10 kBaud |
| Huidig - Ontvangend: | 7.1mA |
| Antenneschakelaar: | PCB, Oppervlakte zetten op |
| Montage-type: | Oppervlakte |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Volledige Half-Bridge-chauffeurs |
|---|---|
| Foutenbescherming: | Open ladingsdetectie, over temperatuur, kortsluiting, UVLO |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / doos: | 28 SOIC (0,295", 7,50 mm breedte) |
| Toepassingen: | Lampijnen, gelijkstroommotoren, weerstanden |
| Categorie: | Geïntegreerde schakelingen (IC's) Energiebeheer (PMIC) Volledige Half-Bridge-chauffeurs |
|---|---|
| Foutenbescherming: | Open ladingsdetectie, over temperatuur, kortsluiting, UVLO |
| Werktemperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / doos: | 28 SOIC (0,295", 7,50 mm breedte) |
| Toepassingen: | Lampijnen, gelijkstroommotoren, weerstanden |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | Over tijd, onder tijd |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | Over tijd, onder tijd |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Nee, niet echt. |
| Outputfunctie: | OverTemp, overTemp. |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | Over tijd, onder tijd |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |
| Categorie: | Sensoren, transducers Temperatuursensoren Thermostaten in vaste staat |
|---|---|
| Verkiesbare Hysterese: | - Jawel. |
| Outputfunctie: | OverTemp, onderTemp |
| Productstatus: | Actief |
| Kenmerken: | - |